חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

תחזוקה ותיקון של אופניים חשמליים

.
דף הבית >> תחזוקה ותיקון של אופניים חשמליים
אנו רואים על הכביש וגם על המדרכות לא מעט אופניים חשמליים, המשמשים צעירים וגם מבוגרים. אלה, מהווים פתרון ניידות נוח מאד ובתנאי כמובן שמקפידים לשמור על כל כללי הבטיחות. תיקון אופניים ובמקביל גם תחזוקה של אופניים הנעשים בצורה נכונה עוזרים לשמור על האופניים לאורך זמן ומונעים תקלות לא רצויות, שתיקונן יכול לעלות אלפי שקלים. כמו תחזוקה נכונה של רכבים, גם כאן נדרשת הקפדה על כמה כללים והפיכתם לעניין שבשגרה.


להתחיל מיד לאחר הרכישה

תחזוקה של אופניים, ובייחוד אופניים חשמליים, חשוב שתעשה נכון כבר מיד לאחר הרכישה, ובין אם משתמשים בהם בתדירות גבוהה ובין אם בתדירות נמוכה. האופניים החשמליים נמצאים לרוב בתנועה מתמדת וישנם כאלה המשתמשים בהם לא מעט כדי להגיע למקומות שונים, שבחלקם מרוחקים: בית הספר, העבודה, חזרה הבית וגם כדי להגיע לחברים. תיקון אופניים חשמליים יכול לעלות לא מעט כסף, אולם אם מקפידים על תחזוקה טובה אפשר למנוע זאת לא מעט פעמים. הדבר צריך לעשות לפני כל נסיעה וגם אחת לכמה חודשים.


לפני שיוצאים לדרך

לפני שיוצאים לדרך ומתחילים בנסיעה, יש לבדוק כמה פרמטרים. חשוב לוודא שלחץ האוויר בגלגלים תקין, שהסוללה של האופניים מלאה עד הסוף (מומלץ מאד שלא להשתמש באופניים החשמליים כאשר הסוללה על המינימום), יש לוודא שהברקסים תקינים ועוצרים ושכל המפרקים הדוקים כהלכה. אחת לשבוע, מה שרלוונטי בעיקר לאלה הנוהגים להשתמש באופניים לא מעט פעמים, כדאי לבדוק שהצמיגים אינם סובלים מקרעים או שאין בהם קוצים, כדאי למתוח את הברקסים וגם לחזק את האומים ואת הברגים במידת הצורך.


אחת לחודש ופעם בשנה

אחת לחודש יש לבצע מספר בדיקות חשובות, העוזרות לשמור על תקינותם של האופניים. יש לבדוק את תקינות הברקס, את מערכת ההילוכים ואם צריך, אז לשמן אותה. יש לוודא את תקינותם של הצמיגים ולנקות את כבלי החשמל של האופניים. אחת לשלושה חודשים מומלץ מאד לפרוק את סוללת האופניים עד הסוף, להחליף את רפידות הברקס ולנקות את מערכת ההילוכים ואת השרשרת. 
 
כפי שדואגים לעשות עם רכבים וכמו כל תחזוקה נכונה של רכבים, כדאי להקפיד על טיפול שנתי לאופניים, אותו יש לבצע אחת לשנה או כאשר צוברים 10,000 קילומטרים. בטיפול זה כדאי להחליף צמיגים, להחליף את סוללת האופניים ובמידת הצורך גם את ידית הברקס (אם זו חופשית מדי). באותה ההזדמנות, מומלץ להחליף את קסטת ההילוכים אם היא חלודה או שחוקה, להחליף את מעביר ההילוכים, את הגריפים ואת הגיר אם הוא עשוי מפלסטיק. 
 

לסיכום
אופניים חשמליים איכותיים יכולים להחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות ובתנאי שמקפידים לתחזק אותם כהלכה ולתקן אותם, אם יש תקלה, אך ורק אצל המומחים. אם יש לכם אופניים חשמליים, עשו זאת כנדרש ותזכו לאופניים שלא ייסבלו מתקלות ומבעיות מיותרות. 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.