חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

תמ"א 38 חייב חדר אופניים

.
דף הבית >> תמ"א 38 חייב חדר אופניים
מחדשים ומתאימים
המאמצים שעושה מדינת ישראל כדי לשפר את פניה ותשתיותיה הם גדולים מאד. היא עושה זאת באמצעות מתן תמריצים לקבלנים על מנת שישדרגו מבנים קיימים בפרויקטים של פינוי בינוי או תמ"א 38 ובתצורות נוספות. פרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38 הם לא פשוטים לביצוע ודורשים הסכמה כללית ושיתוף פעולה מלא מבעלי דירות, דבר שלא תמיד קל לקבל.

ליצירת קשר לחצו כאן
פרויקט של תמ"א 38 הוא למעשה פרויקט בו מציע קבלן לבעלי דירות בבניין ישן לשפץ את הבניין ולשדרג אותו, כולל תוספת של ממ"ד, ללא עלות מבחינתם. במצב כזה, יש רק מנצחים מכל הכיוונים. בעלי הדירות מקבלים דירות חדשות ומשופצות, ששוות יותר, הקבלנים בונים עוד מספר דירות בקומות העליונות אותן הם יכולים למכור, והמדינה מרוויחה מבנה חדש, יפה ובטוח יותר עם תשתיות איכותיות.

עם זאת, הדרך לביצוע הפרויקט היא לא פשוטה. יש המון בעלי דירות שלא מעוניינים לשלם את המחיר המובן, של לנטוש את הבית לתקופה של יותר משנה, או לחילופין, לגור בתוך אתר בנייה לכל דבר. כמובן שיש קבלנים לא אמינים ועוד לא מעט סכנות ולכן, חשוב לבחור היטב את הקבלן, לקבל ערבויות ולשלם את המחיר מתוך הבנה שזה משתלם בסופו של דבר. כאשר הולכים על פרויקט תמ"א 38, חייבים לחשוב על הכול, ולדרוש מהקבלן את כל המתקנים הנדרשים, כולל חדר אופניים.

חדר יעיל

בביצוע תמ"א 38 חדר אופניים יכול להוכיח את עצמו כיעיל מאוד. יש כיום הרבה מאוד אנשים שמתניידים עם אופניים, בטח בתוך ערים מרכזיות, וצריכים מקום כדי לקשור אותם כאשר הם חוזרים הביתה. כל פרויקט של תמ"א 38 חייב חדר אופניים על מנת לתת את האפשרות לאנשים להיות בטוחים לגבי הכלים שלהם. גניבות אופניים הן מאוד נפוצות, בעיקר בתל אביב, ולכן יש לשמור עליהם במקום ייעודי.

רוצים לאבזר את חדר האופניים שבבניין שלכם במתקנים איכותיים? אם כן, פרידמן היא הכתובת הנכונה עבורכם. לסקירת כלל מוצרי ושירותי החנות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר עם 03-6836911
 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.