חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות – הדבר הבא

.
דף הבית >> אופניים חשמליות – הדבר הבא
נכון שכולם מדברים על מכוניות היברידיות וחשמליות ללא הפסקה, אך כשמכונית תופסת נתיב שלם בכביש, אין אפשרות למעבר יותר משתי מכוניות יחד, מה שגורם לעומסי תנועה כבדים ופקקים. לא משנה אפילו באיזה רכב אתם נוסעים, אם אתם מזהמים את האוויר או לא, ידידותיים לסביבה. כך שהפתרון ההיברידי בתור "הדבר הבא", מתייחס אך ורק לזיהום האוויר. מה תגידו אם תשמעו שיש פתרון להתניידות בתוך העיר, שהוא גם ירוק ואינו מזהם את הסביבה וגם, ואולי אף חשוב מכך, מונע מכם את הצורך לעמוד בפקקים, לחפש חניה ולבזבז זמן יקר ועצבים? תופתעו כמובן. ובצדק. אופניים חשמליות הן הן הדבר הבא. אופניים חשמליות יכולות להביא אותכם בקלות לכל מקום שתרצו, גם אם לא מתחשק לכם לפדל, להתעייף ולהזיע. מכיוון שלהתעייף ולהזיע הם חלק בלתי נפרד מהעמידה בפקק תנועה, מדובר בפריצת דרך של ממש.

מה, אתה רציני?

רציני לגמרי. אופניים חשמליות, קודם כל, הן אופניים לכל דבר. ניתן לצאת ולהסתובב איתם תוך פידול והנאה וללא שום הבדל. ההבדל האמיתי מגיע כאשר מתעייפים או כאשר רוצים להגיע קצת יותר מהר למקום מסויים. או אז ניתן להפעיל את המנוע החשמלי, שמסוגל להניע אתכם במהירות של עד 25 קמ"ש ולמרחק של עד 40 קילומטרים. גם לאחר שהסוללה מתרוקנת ניתן להמשיך ולפדל כך שלא יווצר מצב בו "נתקעתם", בדומה למחסור בדלק באוטו, שבמצב זה אין כל כך מה לעשות.

מה הקאטצ'?

אין כזה. מדובר באנרגיה ירוקה ובכלי תחבורה נפוץ ממילא. כל מה שעשו ממציאי הרעיון הוא לשלב מנוע חשמלי באופניים. אופניים חשמליות מספקות את השילוב של רכיבה נעימה ברחבי העיר ללא דאגות, לבין אפשרות לנסוע במהירות ולהגיע למחוז חפציכם. כמובן שאופניים חשמליות יכולות לפסל דרך בכל מקום בו אופניים רגילות יכולות. לכן מדובר בכלי כה יעיל. איתו לא תתקעו בפקקים, לא תשלמו הון תועפות על דלק וכמובן שהאוויר הצח והנעים בעת הרכיבה הוא הבונוס המושלם. למי שדואג מגניבות, יש גם אופניים מתקפלות שיוכלו ללכת איתכם לכל מקום שתרצו. על הכל כבר חשבו.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.