חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות – יד שנייה

.
דף הבית >> אופניים חשמליות – יד שנייה
אופניים חשמליות הן עסק יקר. אמנם בשנים האחרונות יש ביקוש גדול וכתוצאה מכך גם ההיצע גדל לאט לאט, אך עדיין מדובר במוצר נדיר והמחיר בהתאם. בבואנו לדבר על אופניים חשמליות עלינו לקחת בחשבון שמדובר – כפי שמרמז שמו – במוצר חשמלי, לא קטן בגודלו, שקנייתו מחייבת גם קנייה של אביזרים נוספים – סוללה, מצבר, לעיתים גם מראות צד ו/או כסאות עבור ילדים. כל אלה מייקרים עד מאד את מחיר המוצר הבסיסי.

מהסיבות שהוזכרו מומלץ לחפש אופניים כאלה למכירה בשוק היד השנייה. כמו בכל תחום, גם תחום זה קיים ופורח וכמו לכל מוצר גם לאופניים חשמליות יש שוק וביקוש ביד שנייה ולא בהכרח כמוצר חדש מהחנות. בקנייה מיד שנייה חוסכים בעצם פעמיים: פעם אחת בקנייה עצמה כאשר המחיר נמוך בכמחצית מהמחיר של פריט חדש, וחסכון זה מתווסף לחסכון שקיים בכל מקרה בשימוש שוטף באופניים חשמליות.

למה כדאי לשים לב לפני רכישה מיד שנייה?

כמו כל מוצר הנרכש מיד שנייה, כדאי לבדוק, עד כמה שניתן, את תקינות האופניים, לברר כמה זמן הם נמצאים ברשות המוכר והאם עברו תאונות או תקלות כלשהם. כדאי לדעת מה מצבם של הסוללה והמצבר והאם יש צורך בתיקונים או בהחלפה. מעבר לכך, כמו בכל קניית אופניים, גם מיד ראשונה, רצוי לוודא שמידת האופניים מתאימה לקונה ושהאופניים הם מסוג המתאים לדרישות של הקונה. קיימים מספר סוגים של אופניים וכדאי לוודא התאמה מושלמת לצרכים.

אופניים חשמליות מיד שנייה – חסכון ענק!

למה בכלל כדאי לרכוש אופניים חשמליות? נתחיל מהמחיר – זול יותר מרכב למי שלא יכול להרשות לעצמו מכונית פרטית. אך הצד המרוויח ביותר מאופניים חשמליות היא הצד הסביבתי, הירוק – אופניים (גם חשמליות וגם רגילות) לא צורכות דלק ולכן כדאיות עבור המשתמש, לא פולטות גזים מזהמים לאוויר, לא מחמירות את עומסי התנועה בכבישים ותורמות לכושר הגופני והרגשתו הטובה של הרוכב.

אנשים רבים מגלים את נפלאות האופניים ואפשר לראות יותר ויותר אנשים רוכבים להנאתם בצידי הדרכים: לעבודה, לחוגים או רכיבות פנאי משפחתיות של כיף.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.