חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות- כיצד תשמרו עליהם?

.
דף הבית >> אופניים חשמליות- כיצד תשמרו עליהם?
אופניים חשמליות מהווים תרומה מצוינת לא רק לאיכות החיים שלנו אלא גם לאיכות הסביבה. החיסכון העצום בכסף בשל העובדה שאין צורך לצרוך דלק יקר או לערוך תיקונים יקרים הוא רק חלק מן היתרונות שנהנים מהם אלו שאימצו את הפתרון הנפלא הזה לעומס הרב בכבישים. לכך נוספים גם צמצום תרומה לאיכות האוויר בזכות השימוש בדלק שמזהם את הסביבה, חיסכון זמן עמידה בפקקים, הנאה מן האוויר הצח בנסיעה על הכביש הפתוח ועוד.

השקעה פעוטה

אמנם מי שבוחר להשתמש באופניים חשמליות על פני כלי רכב ממונע חוסך עלויות אחזקה וטיפולים שוטפים שעלותם גבוהה, אולם עלינו לזכור שגם על אופניים חשמליות יש לשמור. כמה טיפים פשוטים וזולים יסייעו לכם לשמור על כלי הרכב הירוק והידידותי לסביבה לאורך זמן כדי שתוכלו ליהנות ממנו לאורך זמן. עלות התיקונים של אופניים חשמליות היא לא גבוהה ובד"כ מדובר בתיקונים פשוטים יחסית. כדי לשמור על האופניים נדרשות פעולות פשוטות שכל אחד יכול לבצע. אספנו חלק מן העצות במאמר שלפניכם.

טיפול שוטף מונע תקלות

שלא כמו מכונית שבנויה ממערכות ממוחשבות מסובכות, ממערכות מכניות וממערכות חשמליות וכל תיקון בה הוא בבחינת חור בארנק וכרוך ימים רבים של המתנה, עלות תפעול ואחזקה של אופניים חשמליות היא מזערית. האופניים זקוקים לטיפול כל 10,000 ק"מ, כלומר, בממוצע כל חודשיים וחצי, תלוי בתדירות השימוש שלכם באופניים. הטיפול כולל שימון, חיזוק ברגים ובחינת תקינות של המערכות. טיפול שוטף כל 10,000 ק:מ יבטיח אופניים חשמליות אמינות שיאריכו ימים ויהיו מוכנים לשימוש בכל שעה ובכל תנאי מזג האוויר.

סוללה טעונה

דבר נוסף שחשוב לדעת בכל הקשור בשמירה על האופניים הוא שמירה על הסוללה וכיצד ניתן להאריך את חייה. אם תשמרו על הסוללה טעונה ככל האפשר כל הזמן תשמרו על איכותה. עדיף לא לאפשר לסוללה להגיע למצב של התרוקנות, ומומלץ בכל עת למלא ולהטעינה. אם האופניים משמשות לנסיעה לעבודה, בזמן העבודה וודאו שהסוללה נטענת.

טיפולים נוספים

עוד חשוב לדאוג לשימון שרשרת האופניים וכדאי לעשות זאת אצל מתקן אופניים מוסמך. הדבר יסייע לנסיעה שקטה ונעימה. בנוסף, שימרו על לחץ אוויר נכון בגלגלים כדי למנוע פנצ'ר והימנעו מלנסוע על זכוכיות או על חפצים חדים. אם אירע פנצ'ר וודאו שאתם מבצעים את התיקון אצל מי שמוסמך לתקן אופניים חשמליות. 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.