חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות ליומיום ולחופשה

.
דף הבית >> אופניים חשמליות ליומיום ולחופשה
אופניים חשמליות יכולות להעניק לכל אחד חוויה מהנה, זמינה, עשירה וייחודית של ניידות זולה כספית ומרתקת מעצם הפעלתנות שבה והתאמתה לגוף האדם. תודות לביקוש גבוה עבור רכישה של אופנים חשמליות, ניתן למצוא כיום לא מעט דגמים המיועדים לסוגים שונים של אוכלוסיות – ביניהן ילדים ובני נוער, בנות ובנים, נשים מבוגרות וגברים, אימהות ועוד. הדגמים השונים של אופניים חשמליות שנמכרים כיום הם תוצאה של ביקוש לא צפוי מצד לא מעט פלחים באוכלוסיה.
 
כך זכינו לראות את האופניים המתקפלות, המשרתות גם את תושבי העיר מחד – אלו המבקשים להגיע לעבודה ולהניח את האופניים במקום זמין, ואת המגיעים לכרך מדי יום ביומו ברכבת – ומתניידים בתוך העיר עצמה על האופניים המתקפלות. המשקל הקל שלהן, העיצוב החדשני והמודרני וגמישותן – מאפשרים ניידות מקסימלית בתוך העיר והגעה מהירה מנקודה לנקודה.
 
עלות הרכיבה על אופניים חשמליות היא הרי אפסית – וכך מוצא עצמו רוכב האופניים חוסך סכום כסף לא מבוטל – בין שהוא מתגורר בתוך העיר ובין אם מחוצה לה. כך למשל, נהג שהיה מגיע ברכבו לכרך ומחפש מקום חנייה, היה משלם לא רק על הוצאות הדלק בנסיעה הלוך וחזור, כי אם הוצאות חנייה של יום שלם, ומי שמכיר את העיר יודע כי מדובר בהוצאה לא מבוטלת. לפיכך, שימוש ברכבת ובאופניים חשמליות במקביל הוא גם חסכוני, גם תורם לסביבה וגם נעים וקל יותר למשתמש.
 
רכיבה על אופניים חשמליות מתקפלות אפשרית גם בנסיעה לטיולים, מאחר ואלו נכנסות בקלות לתוך תא המטען של המכונית הפרטית, לא משנה כמה היא  קטנה. ההרכבה והפירוק של האופניים אורכות לא יותר מחמש דקות וניתנות לביצוע על ידי כל אחד. יתרונן הגדול הוא במודולאריות המפותחת המאפשרת התאמה מקסימלית לגוף האדם – כך שהרוכב אינו צריך להתאמץ יתר על המידה והמנוע משלים את פעולתו כשהוא מתעייף.
 
נראה כי הפתרון האידיאלי למבקשים להתנייד בעיר מוצע באמצעות רכיבה על אופניים חשמליות, כך שהרוכב אינו צריך להוציא סכומי עתק על תחזוקת האופניים מחד ומאידך הוא תורם לשמירה על איכות הסביבה, ומציע ניידות קלה ומהירה מנקודה אחת לאחרת בתוך העיר תוך זמן קצר.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.