חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות לכולנו

.
דף הבית >> אופניים חשמליות לכולנו

אופניים חשמליות לכולנוכמה פעמים יצא לכם להגיע למרכזה של עיר גדולה, לחפש חניה דקות ארוכות ובסופו של דבר לחנות רחוק מאוד ממקום היעד שלכם? הגיוני שהתשובה שלכם תהיה  "הרבה", כי חניה היא אחת הבעיות הקשות ביותר בעידן המודרני שבו אנו חיים. בערים גדולות באירופה מושקעים הרבה מאוד משאבים בפיתוח רכבות תחתיות למיניהן, והמגמה נראית מעניינת גם בישראל, אך עובדה היא כי עדין אין מספיק פתרונות לציבור הרחב. זוהי הסיבה שיותר ויותר אנשים עוברים להשתמש בכלי תחבורה מעניינים כמו אופניים חשמליות , אשר מצד אחד מהוות כלי תחבורה לכל דבר, ומצד שני, אינן דורשות חיפושי חניה של שעות בכל עיר ועיר בישראל.


סוד האופניים החשמליות

אופניים חשמליות זהו שילוב אלוהי בין המצאת האופניים ובין המצאת המנוע, שהם שני חפצים שקיימים כבר שנים רבות. האופניים החשמליות עובדות על ידי מנוע של W250, שכן זהו התקן האירופי אשר מותר גם בישראל, והן יכולות להגיע למהירות של 25 קמ"ש. כתוצאה מכך, מדובר למעשה על נסיעה בטוחה למדי, ולכן גם ילדים שעברו את גיל 14 יוכלו בהחלט ליהנות מרכיבה נעימה על אופניים חשמליות. בנוגע לעלויות של האופניים החשמליות, חיפוש קצר באתרי האינטרנט השונים מראה כי מדובר על הוצאה שיכולה לנוע בין 3,000 ל6,000 ש"ח, כך שמדובר על הוצאה קטנה בהרבה מאשר רכב.


יתרונות רבים לאופניים החשמליות

כבר הוזכר לעיל כי יתרון גדול אשר ממנו נהנים רוכבי האופניים החשמליות, הוא העובדה שאינם צריכים לחפש כלל חניה. האופניים החשמליות ניתנות לקיפול, ולכן אפשר להכניס אותן למקומות כמו תא המטען של המכונית, וכמו כן, ניתן להעמיד אותם בדירה או במשרד העבודה. בנוסף לכך, לאופניים החשמליות יתרונות רבים בכל מה שנוגע לזיהום האוויר, כי הן כלל לא מזהמות! בעוד שהמכוניות שלנו והאופנועים מזהים רבות את כדור הארץ שלנו, הרי שהאופניים החשמליות הן ידידותיות לסביבה וכלל לא פוגעות בה. יתרון נוסף הוא העובדה שהן למעשה משלבות בין מנוע ובין פעילות גופנית, כיוון שכל רוכב יוכל להחליט בכל רגע נתון לעבור לשימוש בדוושות בלבד. 

ביטוח רכב

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.