חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות

.
דף הבית >> אופניים חשמליות
אופניים חשמליות ללא ספק, שונות לגמרי מאופניים רגילות, הרכיבה היא אחרת לחלוטין. אופניים חשמליות מעניקה לך רכיבה קלילה, ומתאימה לכל אחד מאתנו. ההגעה לאזורים שבהם ניתן לרכב על אופניים ולעשות טיולים, מהנה ביותר בזכות אופניים חשמליות. ניתן ליהנות ממגוון רחב של טיולים ללא מאמץ פיזי גדול, משום שהן אופניות חשמליות, כך שאין סיבה שתתעייפו בקלות. אם אתם רוכבים באופן שיגרתי, חשוב לכם שתוכלו להגיע לכמה מקומות ומבלי שתתעייפו – האופניים החשמליות לא מעייפות אף לרגע, מפני שהאופניות החשמליות עוזרות לך לשמור על ערנות וכוח פיזי משום שאתה לא נותן את מרב האנרגיות שלך בעת הרכיבה במסלולים קשים, ואין סיבה שלא תסיים את המסלול, משום שהן חשמליות הן נותנות את ה"כוח" המרבי בשביל שינועו.

ניתן לרכב על אופניים חשמליות גם בעיר

אם חלקכם מעוניין לקנות למשל באתר השוואת מחירים או בכל מקום אחר אופניים לצורך נסיעה בעיר או בין ערים בשביל ההנאה, עדיף לכם לרכוש את האופניים החשמליות,  משום שהן נותנות לכם את ה"דחיפה" כשיש עליות ברחובות, לעומת אופניים רגילות, ובנוסף ניתן לעלות את המהירות בקלות רבה במשטחים ללא עליות וירידות. סיבה נוספת שכדאי לכם לרכוש את האופניים החשמליות הינה, הנוחיות שבה אתה נוהג והדרך שבה אפשר לשאת אותן ממקום למקום, משום שאפשר לקפל אותן. אם אתה מעוניין לרכב באזור מסוים אך הוא רחוק מהבית שלך כדי שתרכב או שאין לך זמן מיותר, פשוט תקפל אותן ותוכל לנסוע איתן בכל תחבורה ציבורית וכמובן ברכב שלך.

בזכות האופניים החשמליות תוכל להתרכז גם בסביבה

משום שהאופניים החשמליות מעניקות לך את היכולת להתאמץ מבחינה מינימלית בעת הרכיבה, תוכל ליהנות בעת רכיבה בטיולים, לדוגמא אם אתה רוכב בטבע, תוכל לחוות יותר את הסביבה, להסתכל מסביב על הנוף. חישבו, במידה והייתם רוכבים על אופניים רגילות, לא הייתם יכולים ליהנות מהנוף משום שאתם עסוקים במאמץ הפיזי שאתם צריכים לתת בשביל לרכב, וההזעה והמאמץ, לא נותנים לכם אפשרות ליהנות ממש שיש לסביבה, לנוף, לתת לכם בזמן הרכיבה. כך שאם אתם מתכננים טיול בקרוב, כדאי לכם לרכוש את האופניים החשמליות.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.