חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות

.
דף הבית >> אופניים חשמליות
כל מכונאי שהוא ממליץ על קניית אופניים חשמליות. הם טוענים שהאופן שהן נוסעות, הביצועים שלהם ואיך שהן לא פוגעות באיכות הסביבה, מקנות להן פלוסים גדולים. לאחר בדיקה מקיפה על הרכיבה באופניים חשמליות, מצאו שעדיף לרכב על מסלולים ירוקים. הטכנולוגיה של אופניים חשמליות התפתחה בצורה משמעותית בשנים האחרונות. זהו טרנד חדשני. למרות שמחירן איננו נמוך, חשוב לציין שזהו כלי תחבורה מעולה עבור כל אחד. חשוב שתבצעו סקר שוק בכל הדגמים ובכל הנוגע למחירן, לפני שאתם רוכשים אופניים חשמליות. בדקו לפני הרכישה את הסוללה והמנוע – האם הם איכותיים וחזקים דיו. כיום, ברוסיה ובישראל בעיקר האופניים החשמליות נרכשות לרוב אצל הצעירים והמבוגרים. אם לא התנסיתם הרבה ברכיבה על אופניים, חשוב שתרכשו מגנים בזמן הרכיבה.

אופניים חשמליות עבור אנשים מבוגרים

האופניים החשמליות מתאימות גם עבור מבוגרים שרוצים כלי חשמלי אך חסכוני, יעיל ומהיר כדי להגיע למקום עבודתם ללא התקלות בפקקים ובלחפש חנייה בצורה ממושכת. זהו כלי שצורך צריכה ירוקה. אין צורך ברישיון נהיגה, כך שכל אחד יכול לרכוש את האופניים החשמליות. זהו כלי תחבורה יחסית זול לקניית רכב ואחזקתו. אל תקנו באופן פזיז, אל תבררו איזה סוג של האופניים החשמליות נוח עבורכם לרכיבה, למרות שהסכום בלתי ניתן להשוואה לרכב, עדיין הוא איננו זול. חשוב שתבררו לפניכן באינטרנט המלצות לגבי חנויות מסוימות שמוכרות אופניים חשמליות.

בדיקה לפני קנייה

חשוב שלפני שאתם רוכשים, תעשו רכיבת מבחן על האופניים החשמליות כדי שלא תצטערו אחר כך שרכשתם אותן בגלל המראה שלהן. דבר שני, תבדקו את איכות הסוללת עופרת שהיא זולה יותר מאשר סוללת ליתיום. חשוב שתבדקו את האפשרויות. ניתן לרכוש אופניים מתקפלות וחשמליות, מה שיאפשר לכם להתנייד אתן בכלי תחבורה שונים, כמו אוטובוס ורכבת ללא עלות כספית נוספת עבור האופניים. ההנאה שכרוכה בעת הרכיבה על האופניים החשמליות, לא ניתן להשוואה עם אופניים רגילות, משום שאתם לא מתאמצים כמעט גופנית, ובכך אתם לא מזיעים. אם אתם מעוניינים לעשות טיול עם משפחותיכם או חבריכם בעת רכיבה על אופניים, תוכלו להגיע לכמה יעדים בשל המהירות וללא מאמץ גופני רדיקלי.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.