חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות בכבישים

.
דף הבית >> אופניים חשמליות בכבישים
יחד עם כל היתרונות הנפלאים שמציגים אופניים חשמליות אסור לרגע לשכוח שמדובר בכלי רכב הנע בכבישים, בין כלי רכב אחרים והולכי רגל. נכון שרכיבה על אופניים חשמליות אינם דורשים רשיון נהיגה אך מבחינת ההתנהלות הנכונה הם דורשים רענון של חוקי התעבורה והקפדה על כללי יסוד כדי להבטיח רכיבה בטוחה ונעימה, מבלי להפגע ומבלי לפגוע באחרים.

רכיבה בטוחה

רכיבה על אופניים חשמליות אפשרית הן על שבילים מסודרים ומסומנים והן על הכביש. היו ערניים וסעו בזהירות על מנת לא לפגוע ברוכבים אחרים או בהולכי רגל תמימים וכמובן על מנת שלא תיפגעו בעצמכם. הקפידו על נהיגה אחראית בתוך ריכוזי קהל, אל תגבירו מהירות והתאימו את צורת הרכיבה שלכם לתנאי הדרך. חבישת קסדה היא חובה ולא רשות. אין הצדקה לאי חבישת קסדה. חבישת קסדה עשויה להיות ההבדל בין מכה קלה לחבלת ראש מסכנת חיים. קסדה טובה אינה יקרה ואף ניתן לבחור בעיצוב לטעמכם, כך שאין סיבה לא להשתמש בה.

רכיבה אחראית

לנסיעה בלילה יש להקפיד להצטייד בפנסים קדמיים ואחוריים ובמחזירי אור. רצוי להוסיף גם ווסט מחזיר אור או כל ביגוד מחזיר אור אחר ואף להדביק על הבגד מדבקות מחזירות אור. שום דבר אינו מוגזם כשמדובר באפשרות להבחין בכם בדרכים, ברכיבה בטוחה ואחראית. למרות שאין שום חובה לעשות ביטוח, רצוי לשקול את האפשרות למרות מחירי העלות. ביטוח מפני גניבות ותקלות עשויים להיות הצלה גדולה והקטנת עוגמת הנפש, ובמידה שחלילה תיפגעו או אפילו תפגעו באחר, בתאונה או נפילה, תהיו מכוסים מפני הוצאות נוספות או תביעות שאחרת תיאלצו לשלם עליהן מכספכם. הקפידו תמיד לקחת ערכת תיקונים לפנצ'רים, למקרה של תקלות. למרות שגם במיקרה שהסוללה מתרוקנת פתאם, תוכלו לדווש את דרככם הביתה, אולי לאט יותר. חשוב שיהיה לכם טלפון נייד בהישג יד לכל צרה. אולי תוכלו בכל זאת להזעיק טרמפ.

התקן לציוד

הקפידו על סל קדמי או אחורי להנחת חפציכם בצורה בטיחותית ואחראית, כדי למנוע אפשרות של חפצים הנושרים מכם תוך כדי רכיבה בדרך או חלילה נופלים ומפילים אתכם עמם. 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.