חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

הפעלת אופניים חשמליות

.
דף הבית >> הפעלת אופניים חשמליות
אופניים חשמליות נחשבות לאופניים מודרניות ועתידניות. לא עוד דיווש מעייף ומתיש אלא נסיעה חלקה, מהירה במקביל למהנה וייחודית. אופניים חשמליים הינם אופניים הפועלים באמצעות אנרגיה חשמלית בלבד- בטריות, מטן וכדומה. אופניים אלו בנויות כמו כל האופניים אך הן גם כוללות בתוכן סוללה ומנוע חשמלי אשר מאפשר לאופניים לנסוע מהר, ביעילות ובזהירות. לפניכם מאמר בנושא הפעלת אופניים חשמליות.

שימוש באופניים חשמליות

הצעד הראשון שצריך לבצע בעת הפעלת אופניים חשמליות הוא לחבר את  תקע המטען לסוללה ולאחר מכן לחבר את תקע המטען לחשמל. לפני כל נסיעה ממלץ להטעין את הסוללה של האופניים.בתום הטעינה צריך להחזיר את הסוללה למקומה על האופניים. העברת ההילוכים צריכה להתבצע בעת הנסיעה. העברת ההילוכים צריכה להתבצע מההילוך הנמוך ביותר להילוך הגבוה בהתאם למהירות ולקצב הנסיעה. בדרך כלל אופניים חשמליות כוללות בתוכן שני בלמים- בלם אחד עבור הגלגל הקדמי ובלם אחד עבור הגלגל האחורי. בעת עצירה מומלץ בדרך כלל ללחוץ על שני הבלמים באותו הזמן.

הוראות בטיחות עבור אופניים חשמליות

חשוב מאוד להיצמד להוראות הבטיחות של האופניים החשמליות. קודם כל, חשוב מאוד להרחיק את מנוע האופניים והסוללה של האופניים מגע של מים. כניסה של מים למנוע או לסוללה עלולה לגרום לקצר חשמלי או לתקלה בתקינותם של האופניים החשמליות. בנוסף לכך, חשוב להימנע מלהפיל, לזרוק או להרטיב את הסוללה או המטען של האופניים כיוון שאלו עלולים להזיק למטען.

טיפול בתקלות של אופניים חשמליות

כיוון שאופניים חשמליות אינן כמו אופניים רגילות והן פועלות על מעגלי חשמליים- סוללה ומנוע עלולות לצוץ תקלות שונות באופניים. אלו יכולות להיות תקלות הניתנות לטיפול באופן עצמאי ואלו יכולות להיות תקלות הדורשות תיקון של בעל מקצוע מומחה. בכל תקלה הלא ניתנת לתיקון ניתן לפנות לסדנא המיועדת לתיקון אופניים. במידה והבלמים באופניים לא פועלים או שהם פגומים ניתן לקחת אותם לבעל מקצוע או שניתן לחזק את הבלמים באופן עצמאי. במקרה של קרע בגלגל ניתן להחליף את הגלגל באופן עצמאי או בסדנא המתמחה בתיקון של אופניים וכדומה.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.