חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

כיצד שומרים על אופניים חשמליות

.
דף הבית >> כיצד שומרים על אופניים חשמליות
מאז ומתמיד אופניים חשמליות נחשבו לתחליף מומלץ ומשתלם יותר לכלי התחבורה השונים- אוטובוסים או מכוניות פרטיות. בנוסף לכך, באמצעות האופניים החשמליות ניתן לשמור גם על כושר גופני וגם על איכות הסביבה- כיוון שהאופניים החשמליות ידידותיות לסביבה. למרות שאופניים חשמליות לא זקוקות לביטוח כמו רכב פרטי או טיפולים חודשיים רבים אופניים חשמליות כן זקוקות לשמירה- שמירה על המנוע, טיפול בגלגלים, בשרשראות של האופניים וחלקים נוספים באופניים החשמליות על מנת שהן יפעלו בצורה טובה ויעילה. לפניכם מאמר בנושא שמירה על אופניים חשמליות.

טיפולים עבור האופניים החשמליות

כמו מכוניות רגילות הזקוקות לטיפול במוסך מידי חודשיים או שלושה או ביקורים שונים במוסך כך גם האופניים החשמליות. אופניים חשמליות צריכות לקבל טיפול לאחר שהן עוברות 10,000 ק"מ נסיעה, בממוצע כל חודשיים וחצי. הטיפולים הללו כוללים ניקוי יסודי של האופניים החשמליות, שימון של כל החלקים השונים כגון השרשראות של האופניים, חיזוק של ברגים במבנה האופניים, טיפול יסודי במנוע האופניים וכדומה. טיפול זה הינו טיפול הנחוץ לשמירה על מצבם התקין של האופניים ונועד כדי להאריך את זמן השימוש באופניים. שימון החלקים השונים באופניים מטרתו לסייע לכם ליהנות מנסיעות חלקות ונעימות ללא חריקות שונות בשרשראות, עצירות פתאומיות וכדומה. חלק נוסף בטיפול הינו בדיקה של הגלגלים ובמקרה הצרך גם החלפה של הגלגלים באופניים.

סוללת האופניים החשמליות

כמעט כל האופניים החשמליות פועלות באמצעות מנוע חשמלי הפועל באמצעות סוללה חשמלית נטענת. כדי לגרום לאופניים לעבודה בצורה טובה וכדי שהמנוע יעבוד טוב חשוב לוודא כי מצבה של הסוללה תקין. כדי לשמור על תקינותה של הסוללה מומלץ לשמור עליה טעונה במלואה כמה שיותר זמן ולהימנע ממצבים בהם הסוללה עלולה להיגמר לחלוטין. בנוסף לכך, רצוי להימנע מלהותיר את האופניים עומדים בשמש חזקה כיוון ששמש חזקה גם כן עלולה לגרום להרס הסוללה. הטענת הסוללה אינה דורשת חשמל או אנרגיה רבה והיא מייעת לשמירה על אריכות חייה של הסוללה. במידה והסוללה שלכם נהרסה או נפגמה אתם יכולים להחליף את הסוללה בעת הטיפול.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.