חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

למה אופניים חשמליים

.
דף הבית >> אופניים חשמליים >> למה אופניים חשמליים
 
למה אופניים חשמליים?
1.      עליות. אופניים חשמליים עוזרות לעלות בעלייה. כל אחד שרוכב על אופניים יודע שקל מאוד לרכוב על אופניים בירידה וגם במישורים קצרים אין בעיה. אך כשמגיעים לעלייה אז האופניים מעבדים במהירות מיעלותן. עד כדי כך שיש כאלה שמעדיפים ללכת ברגל. בעזרת אופניים חשמליים אתה יכול לעלות ברוב העליות. גם אם יש עלייה אותן אין אופניים חשמליים מסוגלות לטפס, אתה מפעיל את הפדלים במידת הכוח שיש לך ורק מוסיף את פעולת המנוע וכך עובר את העלייה.
2.      כושר גופני. גם אם אתה רוכב על אופניים כדי להגיע לשפר את כושרך, אופניים חשמליים טובים עבורך היות ואתה יכול להשתמש בהם כאופניים רגילות. אך כאשר אתה מגיע לעלייה או סתם מתעייף, אתה מפעיל את המנוע החשמלי. זאת בניגוד לרוב בני האדם המשתמשים ברכב ממונע בכל מקרה הם פסיביים גם כאשר יש להם כוח ומרץ וגם כאשר הם עייפים.
מחקרים מראים כי גם אם אתה קונה אופניים רגילים כדי לעשות כושר אתה ממעט להשתמש בהם. אולם תשתמש יותר ב אופניים חשמליים שלך כאופניים רגילים יותר פעמים מאשר תשתמש באופניים הרגילות לכושר.
3.      הוצאות. הוצאות השימוש ב אופניים חשמליים הן אפסיות יחסית לכלי רכב אחרים. אין היום כלי רכב ממונע שעלותו מתקרבת ל אופניים חשמליים. גם הוצאות הפעלה זולות יותר ב אופניים חשמליים. דלק הוא לעין ערוך יקר יותר מהחשמל לטעינת המצברים. טעינת מצברים עלותה כמעט אפסית.
4.      אין הזעה. הזעה אינה בעיה אם אתה רוכב בחופשה להנאתך. אולם אם אתה רוכב על אופניים חשמליים לעבודה או לפגישה הרבה יותר נעים שלא להזיע. גם אם רכבת חלק מהדרך באמצעות כוח הרגליים הרי שאתה יכול להנות מיתרת הדרך בנסיעה ממונעת על ה אופניים החשמליות שלך וכך להתקרר.
5.      שמירה על הסביבה וחסכון באנרגיה. גם אופניים חשמליים אשר משתמשים במצברים להנאה צורכות אנרגיה בצורת חשמל אשר ליצורו השתמשו בדלק. אולם אופניים חשמליים משתמשים בליטר אחד של דלק (ליצור חשמל) כדי לנסוע 280 עד 700 ק"מ. אם לצורך יצור החשמל התשמשו בדלק ירוק (למשל ברוח) הרי שיצור הדלק לא היה כרוך בשריפה אשר מזהמת את האטמוספרה.
6.      נסיעה מהירה יותר. נכון מכונית יכולה להגיע למהירות גבוהה מ אופניים חשמליים. אולם, מה היא המהירות הממוצעת האפקטיבית של מכונית בעיר? ברור שם אופניים חשמליים אתה בהרבה מקרים נע במהירות גבוהה יותר. אם אתה משלב בין אופניים חשמליים לבין רכבת או מכונית, הרי שאתה יכול מחוץ לעיר לנוע במכונית או ברכבת ובהגיעך לעיר להשתמש באופניים החשמליות שלך. במקרה כזה אין לך עם אופניים חשמליים בעיות חנייה או בניות של פקקים. במקומות שיש שבילים לאופניים בצידי המדרכות הרי שאתה יכול לנוע ולהגיע באמצעות אופניים חשמליים למקומות שמכונית אינה מסוגלת להגיע אליהם.
7.      רכב ממונע אבל גם לא ממונע. נסיעה ב אופניים חשמליים אינה מחייבת רשיון נהיגה טסט שנתי אגרות וכו'. כך שסביר שיהיו לך פחות מפגשים עם שוטרים ועם בתי משפט הקב השימוש באופניים החשמליות שלך.
8.      יתרון לאנשים הרגילים להשתמש באופניים ככלי תחבורה. אנשים אשר ממילא השתמשו באופניים ככלי תחבורה ימצאו ב אופניים חשמליים יתרון גדול. בעיקר אנשים מתבגרים. ישנם אנשים שכל חייהם רגילים להשתמש באופניים. עם ההתקדמות בגיל כבר קשה יותר לרכוב על אופניים רגילים. אופניים חשמליים הן הפתרון עבורם. מצד אחד אפשר להמשיך לרכוב מצד שני קל הרבה יותר באמצעות אופניים חשמליים.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.