חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

נסיעה בין עירונית על אופניים חשמליות

.
דף הבית >> נסיעה בין עירונית על אופניים חשמליות
כולנו מכירים  את הנסיעות האלה בבקרים, כאשר אנו מתניידים מעיר לעיר כדי להגיע למקום העבודה. אין מפלט מהפקקים בין אם אנו נוסעים ברכבנו הפרטי, ובין אם בחרנו לנסוע בתחבורה ציבורית. מעבר לכך, בתחבורה הציבורית לא תמיד נוח לנסוע. לעיתים צפוף מדי, מדי פעם קורה שגם אנחנו עומדים באוטובוס, ובסופה של נסיעה כזו מגיעים מותשים לעבודה כאשר בעצם היום רק התחיל. הפתרון הגאוני של אופניים חשמליות הינו זול ירוק וחסכוני יותר מכל פתרון אחר.

אופניים חשמליות או קטנוע?

הקטנוע נתן מענה במשך שנים רבות לכל מי שחיפש דרך לעקוף את העומסים בכבישים ואת בעיות החניה הידועות בערים, אך עדיין היו לו חסרונות משלו. אופניים חשמליות לא מזהמות את האוויר כמו קטנוע, לא מרעישות בזמן נסיעה, מאד חסכוניות בשימוש שוטף, לא נדרשים טיפולים ותשלומים קבועים, והן הרבה יותר בטיחותיות יחסית לקטנוע.

האם ניתן להגיע בעזרת אופניים חשמליות מעיר לעיר?

בעיקרון כן, תלוי לאיזה מרחק נסיעה ניתן להגיע בעזרת  הסוללה המותקנת על האופניים. ישנן כיום סוללות המאפשרות נסיעה למרחק של 50-6- ק"מ, ולאחר מכן צריך לטעון אותה מחדש. באזור המרכז הצפוף המרחקים בין הערים קטנים בהרבה, ולכן אופניים חשמליות אידיאליות לצורך התניידות בין עירונית באזור זה. במקביל חשוב לזכור, שכללי הנסיעה על אופניים ממונעים זהים לכללי הנסיעה על אופניים רגילים. יש לחבוש קסדה ולנסוע בזהירות בשולי הדרך.

הוראות בטיחות נוספות:

ניתן להרכיב נוסע נוסף על האופניים, אך הרכיבה על אופניים חשמליות מותרת רק מעל גיל 14. חשוב להקפיד לנסוע במהירות המותרת של מקסימום 25 קמ"ש. בתוך העיר, במקומות הומי אדם, רצוי אף להוריד את המהירות. כמו כן חשוב להפגין ערנות רבה לגבי הימצאותם של מפגעים שונים על הכבישים ונתיבי הרכיבה המיוחדים לאופניים.

לסיכום

ניתן בהחלט להגיע מעיר לעיר הנמצאות במרחק סביר זו מזו בעזרת אופניים חשמליות. זה אפילו רצוי. שוחרי השמירה על איכות הסביבה ואיכות החיים ישמחו להזדמנות הנוספת גם לפגוע פחות  בסביבה וגם לפרגן לעצמם נסיעה כיפית, חסכונית ורגועה.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.