חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

קלנועיות 3 או 4 גלגלים, מה עדיף? 29 אוגוסט, 2010

.
דף הבית >> קלנועיות >> קלנועיות 3 או 4 גלגלים, מה עדיף? 29 אוגוסט, 2010

.

 

 

קלנועיות 3 או 4 גלגלים, מה עדיף?
קלנועיות הן מכשיר מצוין לאנשים עם קשיי הליכה אשר לא רוצים לאבד את עצמאותם ורוצים להמשיך בשגרת היום היום שלהם.
כאשר בוחרים קלנועיות חשוב מאוד לבחור קלנועיות שמתאימות ונוחות למשתמשים. יש סוגים שונים של קלנועיות, בדרך כלל הסוגים השונים של קלנועיות אלו מתחלקות לכמה קטגוריות: לפי אורך חיי הסוללה של קלנועיות או במרחק הנסיעה של קלנועיות אלו.וכמובן גם משקל קלנועיות אלו והמהירות של קלנועיות אלו.דבר נוסף חשוב שצריך לשים לב כאשר קונים קלנועיות הוא אם קלנועיות שאתם רוצים לרכוש הן בעלות 4 או 3 גלגלים.קלנועיות בעלות 4 גלגלים הן בטוחות יותר למשתמשים ובדרך כלל החברות אשר מיצרות את קלנועיות 4 הגלגלים מנסות גם לתת צורה קטנה אשר נוחה לתמרון למשתמש קלנועיות אלו.אם ברצונכם לרכוש קלנועיות בעלות 3 גלגלים רצוי לחפש קלנועיות בטוחות אשר המבנה שלהם הוא קומפקטי,קלנועיות בעלות 3 גלגלים עלולת להיות קומפקטיות יותר מאשר קלנועיות בעלות 4 גלגלים אך לא תמיד בטוחות יותר ונוחות יותר למשתמש.
ב קלנועיות ישנו גם חיסרון קטן והוא שבזמן נסיעה הנהג צריך לשבת זקוף ב קלנועיות, וצריך שתהיה שליטה טובה בידיים כדי שיוכל לשלוט על מהירות קלנועיות יותר מאשר על מהירות אופניים כי קלנועיות כמו רכב יכולות לגרום לתאונות קטנות על המדרכה או על הכביש בגלל חוסר שליטה של הנהג.ולכן אם אתם רוצים לקנות קלנועיות אבל יש לכם בעיות גב ואתם לא יכולים לשבת שעות ארוכות ישיבה זקופה,או שאין לכם שליטה נכונה על היידים אז רצוי שתחפשו קלנועיות מיוחדות עם כסאות אורתופדים אשר יהיה לכם נוח יותר לשבת כאשר נוהגים בקלנועיות, או קלנועיות שיותר קל לשלוט על מהירות התנועה של ה קלנועיות.
קלנועיות בעלות 3 גלגלים יש גם חסרונות וגם יתרונות.קלנועיות 3 גלגלים בנויות בדרך כלל בצורה קומפקטית וקטנה, ועם קלנועיות 3 גלגלים ניתן לתמרן בקלות על מדרכות וגם במעברים צרים ולעיתים גם בתוך הבית. אך החיסרון הבולט ביותר קלנועיות 3 גלגלים הוא רמת הבטיחות הנמוכה לעומת קלנועיות 4 גלגלים.
קלנועיות 4 גלגלים גם בהן יש חסרונות ויתרונות.קלנועיות 4 גלגלים בנויות בצורה בטוחה מאוד וגם נוחה מאוד כדי להעניק למתמש תחושת ביטחון בזמן הנסיעה. אבל קלנועיות 4 גלגלים בנויות בדרך כלל בצורה גדולה יותר מאשר קלנועיות 3 גלגלים,ולכן עם קלנועויות 4 גלגלים קשה יותר לתמרן במקומות צרים ובדרך כלל גם לא ניתן להיכנס עם קלנועיות בעלות 4 גלגלים לתוך הבית.
קלנועיות בעלות 3 גלגלים הן בדרך כלל קלנועיות בעלות גלגלים קטנים,עם קלנועיות 3 גלגלים נוח לצאת לסידורים כמו קניות או סידורים בבנק,להיכנס למקומות סגורים עם מעברים צרים,וגם נסיעה על מדרכות. אך עם קלנועיות 3 גלגלים לא נוח לצאת לסידורים ארוכים או לצאת למקומות אשר השטח הוא לא ישר משום שחיי הסוללה של קלנועיות 3 גלגלים עלול להיות חלש יותר מחיי סוללה של קלנועיות 4 גלגלים מה שיכול לגרום קלנועיות לאחר זמן מסוים להאט את המהירות.
קלנועיות 4 גלגלים בנוית עם גלגלים גדולים יותר ובכך המשתמש מרגיש בטוח יותר אך יש חיסרון בקלנועיות בעלות 4 גלגלים למרות שההרגשה קלנועיות אלו היא הרגשה בטוחה ונוחה בדרך כלל יותר קשה לתמרן עם קלנועיות אלו בסידורים קטנים כמו סופר ובנק משום שהמבנה של קלנועיות אלו הוא גדול יותר מאשר המבנה של קלנועיות 4 גלגלים.עם קלנועיות 4 גלגלים כיף לצאת לסידורים ארוכים משום שחיי הסוללה של קלנועיות 4 גלגלים בדרך כלל ארוכה יותר מאשר קלנועיות של 3 גלגלים. גם בקלנועיות ניתן לפנות אל מוסכים בתל אביב לדוגמה במקרה של תקלה או טסט.
 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.