חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

קלנועית בעלת גלגל אחד

.
דף הבית >> קלנועיות >> קלנועית בעלת גלגל אחד
קלנועית שהיא בעצם חד אופן
חברת הונדה פיתחה קלנועית בעלת גלגל אחד, קלנועית בעלת גלגל אחד די דומה בצורה שלה למשהו רובוטי, בסגנון סאגוי. קלנועית בעלת גלגל אחד נועדה בשביל אנשים עם מגבלויות ועם קשיי הליכה, קלנועית בעלת גלגל אחד זו היא בטוחה ונוחה לשימוש, וכמובן גם מאוט קומפקטית נוחה לאיחסון, וגם קל לעבור איתה במעברים צרים.
קלנועית בעלת גלגל אחד זו יכולה לשמש אנשים רבים בעלי מוגבלויות בחיי היום יום שלהם באותו אופן שכל קלנועית אחרת יכולה, גם קלנועית בעלת גלגל אחד מגיעה עם כיסא וכמובן שהמוצר מאוד מאוד בטוח וידידותי למשתמש.
ישנה תחרות גדולה מאוד בין החברות הונדה וטויוטה מי פיתחה את הרעיון של קלנועית בעלת גלגל אחד, חברת הונדה ידועה בתור חברה בעלת רעיונות מקורים בכל המדובר בקלנועיות וברכבים וכך גם חברת טויוטה, טויוטה בעבר פיתחה את מכשיר הסאגוי ולכן חברת טויוטה טוענת שחברת הונדה גנבה ממנה את הרעיון של קלנועית בעלת גלגל אחד. בכל אופן הונדה מוסרת שיש עוד הרבה עבודה על קלנועית בעלת גלגל אחד עד שהם יוכלו באמת להתחיל לשווק אותו לקהל הרחב שלהם, בנתיים הם עובדים על קלנועית בעלת גלגל אחד ומנסים להפוך אותו לטוב ביותר למשתמש.
קלנועית בעלת גלגל אחד היא קומפקטית וקטנה בשונה משאר הקלנועיות בעלות 3 ו4 גלגלים. קלנועית בעלת גלגל אחד היא גם קלה לשימוש ואפשר לאחסן אותה גם בתא מטען באוטו וגם כמובן בכל מקום בבית. קלנועית בעלת גלגל אחד היא בעלת יתרונות רבים משום שהיא כל כך קטנה אין לה את החסרונות שלשאר הקלנועיות יש, הלקנועיות האחרות בעלות 4 או 3 גלגלים בן מאוד גדולות בדרך כלל ולכן קשה מאוד לאחסן אותם ולעבור איתם במעברים צרים אם אנחנו למשל רוצים לצאת לקניות בשוק או בסופר, שבמקומות אלו בדרך כלל יש מעברים צרים, עם קלנועיות בעלות 4 או 3 גלגלים סביר להניח שיהיה לנו מאוד קשה לתפקד אבל עם קלנועית בעלת גלגל אחד אנחנו יכולים בקלות, ללכת לקניות בשוק ובסופר ובמקומות עם מעברים צרים עם קלנועית גלגל אחד אפשר לעבור ללא שום בעיה וחשש.
קלנועית בעלת גלגל אחד היא מאוד בטוחה למשתמש למרות שהמראה של קלנועית בעלת גלגל אחד מטעה, הונדה חשבה על כל פרט ופרט כיצד להפוך קלנועית בעלת גלגל אחד זו לבטוחה ביותר. בזמן הנסיעה על קלנועית בעלת גלגל אחד המשתמש יושב על כיסא רחב, ומניח את שתי רגליו על מקום מיוחד הנבנה בשביל הרגלים מקום זה מפריד בין הרגלים לבין הגלגל כמובן.קלנועית בעלת גלגל אחד היא מלאה יתרונות אך כמובן שיש גם חסרונות, והם כוח המנוע של קלנועית בעלת גלגל אחד, לא כמו שאר הקלנועיות בעלות 4 או 3 גלגלים קלנועיות בעלת גלגל אחד זו לא יכולה ליסוע למרחקים ארוכים משום שמכשיר קלנועית בעלת גלגל אחד זו נועדה בעיקר להקל על חייהם של אנשים בעלי מוגבליויות או קשיי הליכה שיוכלים להיעזר במכשיר קלנועית בעלת גלגל אחד כדי להמשיך את אורח חייהם הרגיל ביום יום. קלנועית בעלת גלגל אחד כמו כל שאר הקלנועיות גם כן עובדת על מצבר וכמובן שאחרי כל נסיעה במכשיר קלנועית בעלת גלגל אחד חובה להטעין את המכשיר להרבה שעות כדי שהמצבר יהיה מלא ומוכן לפעולה בנסיעה הבאה על קלנועית בעלת גלגל אחד, גם לפני נסיעה על קלנועית בעלת גלגל אחד רצוי להטעין את המכשיר כדי שהמבר של קלנועית בעלת גלגל אחד יהיה מלא גם לפני נסיעה אם אנחנו רוצים לצאת לסידורים ארוכים על קלנועית בעלת גלגל אחד.
הונדה עוד לא רוצה לצאת בהודעה מפורשת מתי תשווק קלנועית  בעלת גלגל אחד זו משום שהיא פוחדת שחברות אחרות ינסו לחבל ברעיון הפרסום שלה ולהפיץ שמועות שהרעיון של קלנועית בעלת גלגל אחד הוא לא של חברת הונדה אלא של חברת טויוטה. לכן חברת הונדה עובדת קשה על קלנועית בעלת גלגל אחד ומפתחת את קלנועית בעלת גלגל אחד באופן יחודי להונדה שאף לקוח של הונדה לא יוכל להתבלבל וידע ישר שמכשיר קלנועית בעלת גלגל אחד זו היא אך ורק של הונדה, כמובן שגם המחיבר של קלנועית בעלת גלגל אחד עוד לא ידוע.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.