חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

קניית אופניים חשמליות

.
דף הבית >> אופניים חשמליות >> קניית אופניים חשמליות
קניית אופניים חשמליות
כאשר קונים בפעם הראשונה אופניים חשמליות יש כמה דברים שצריך לדעת: אופניים חשמליות לא צורכות דלק הן עובדות על בטריה, את הבטריה של האופניים החשמליות אפשר להתקין כמעט על כל זוג אופניים ולהפוך אותם לאופניים חשמליות, אופניים חשמליות הן כלי תחבורה נוח מאוד לשימוש וגם כמובן בטוח מאוד, לכן כאשר קונים אופניים חשמליות אין צורך לחשוש מנוחות ובטיחות.
אופניים חשמליות הן מוצר נהדר אם אתם רוצים לנוע בקלילות על הכביש ולהמנע מפקקים, עם אופניים חשמליות אתה יכול גם להמנע מפקקים ע"י נסיעה על המדרכה כמו אופניים רגילות וגם להנות מנסיעה על הכביש במהירות יותר גבוהה ממהירות של אופניים רגילות. אנשים רבים מתלבטים מה עדיף אופניים חשמליות או קטנוע? רצוי שתדעו שמחירי הדלק עולים כל שנה וכדי להשתמש בקטנוע אתם כמובן זקוקים לדלק ובמקרים של נסיעה ארוכה אפילו כמות נכבדת של דלק, אם אתם בוחרים אופניים חשמליות אתם יכולים להשתמש בהן גם כאופניים רגילות לכל דבר נסיעה על המדרכה וגם נסיעה על הכביש, כאשר אתם רוצים להגיע למקומות במהריות אתם יכולים להשתמש במנוע המובנה של אופניים חשמליות אשר עובדות על הטרייה נטענת, כלומר אופניים חשמליות אינן צורכות דלק בכלל.
כאשר רוצים לקנות אופניים חשמליות תמיד יש התלבטות האם לקנות זוג אופניים חדש ועליו להתקין את המנוע של אופניים חשמליות או פשוט לשדרג את האופניים הישנות ל אופניים חשמליות, המינוס בשדרוג של אופניים ישנות  ולהפוך אותם אופניים חשמליות הוא שהמנוע של אופניים החשמליות נותן קצת משקל לאופניים ואם תרצו להשתמש באופניים רק כאופניים רגילות ולא אופניים חשמליות הדבר אפשרי אך הן יהיו כבדות יותר מהאופניים ללא המנוע כמובן. לכן ממולץ לרכוש זוג חדש שישמש רק בתור אופניים חשמליות ככה תוכלו להגיע במהירות לכל המקומות, ואם תרצו יום אחד סתם לצאת ולרכב על האופניים רק לספורט תוכלו להתמש בזוג הישן שלכם ללא המנוע של אופניים החשמליות.
המנוע של אופניים חשמליות הוא מנוע חזק ובטוח לכן אין צורך לחשוש מבטיחות בנסיעה על אופניים חשמליות, המנוע של אופניים חשמליות הוא טוב ובטוח אבל הוא לא מחזיק מעמד להרבה שעות.  לכן כל פעם שאתם מתכננים נסיעה על אופניים חשמליות תדאגו לטעינה מרבית של הסוללה, ואפילו תדאגו לסוללות רזרביות אם הסוללה של אופניים חשמליות תיגמר, כמובן שכמו לכל רכב הפועל על מנוע גם אופניים חשמליות יש חוק ובכל מדינה החוק לגבי אופניים חשמליות הוא שונה לכן רצוי לבדוק בכל מדינה מה החוק אומר לגבי אופניים חשמליות, למשל בארצות הברית החוק לגבי אופניים חשמליות הוא שאופניים חשמליות חיבות לפעול מתחת ל20 קמ"ש ויש להם מגבלה של 750 וואט, אם אתה מעונין להשתמש אופניים חשמליות בארצות הברית יש דרישה של הממשלה האמריקאית לעמוד בחוקים אלו, אם שוטר מבחין שאתה אינך שומר על חוקים עלו ונוסע על אופניים חשמליות הוא יכול לתת קנס. או במקרה הגרוע ביותר לאסור עליך להשתמש ב אופניים חשמליות אלו או אחרות.
היצרנים בחו"ל אשר מיצרים את המנוע של אופניים חשמליות לא מודעים לכל החוקים בכל הארצות לגבי אופניים חשמליות לכן, כאשר נוסעים לחו"ל ומתכונים לרכוש שם מנוע של אופניים חשמליות או להזמין מחו"ל אופניים חשמליות, רצוי ואף ממולץ לבדוק שהמנוע מתאים לדרישות החוק בארץ בה אתה מתגורר, את החוק של אופניים חשמליות אפשר למצוא באינטרנט או לגשת למשרד התחבורה ולבקש לדעת מהו החוק בישראל על אופניים חשמליות, חושב לדעת שמשום שהנסיעה על אופניים חשמליות הוא נוסע חדש יחסית החוקים יכולים להשתנות לעתים קרובות מאוד לכן רצוי לבדוק כל כמה זמן אם החוק לגבי אופניים חשמליות השתנה.קניית אופניים חשמליות יכולה להיות דבר מבלבל אך אם זאת גם סוג של חוויה חדשה.

 

 

 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.