חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

תחזוקה של אופניים חשמליות

.
דף הבית >> תחזוקה של אופניים חשמליות
כמו בכלי רכב אחרים, אופניים חשמליות דורשות טיפול כל 10,000 ק"מ, כלומר בערך כל חודשיים וחצי, על מנת שימשיכו לתפקד בצורה אופטימלית למשך שנים רבות. הטיפול באופניים חשמליות כולל ניקוי יסודי של כל החלקים משמן, אבק, בוץ  ולכלוך, שימון מחדש של החלקים הדורשים שימון, חיזוק ברגים ובדיקת תקינותה של כל המערכת באופן כללי. למותר לציין שגם הסוללה דורשת טיפול, כדי להאריך את חייה וכדי שתוכל לשרתכם נאמנה בכל מסלול רכיבה, ובכל מזג אוויר.

כיצד מאריכים את חיי הסוללה?

כמו בסוללות רבות אחרות, גם על סוללה של אופניים חשמליות צריך לשמור שלא תתרוקן לגמרי. חשוב להטעינה בכל הזדמנות, בין אם ע"י מטען מיוחד או ע"י פידול כמו באופניים היברידיות. כאשר מרוקנים סוללה לגמרי, הדבר מקצר את חייה ופוגע בתפקודה. דבר נוסף שחשוב לדעת הוא, שכדאי להימנע מלהחנות את האופניים בשמש, משום שסוללה שעומדת שעות רבות תחת השמש הישראלית הקופחת, נהרסת וחייה מתקצרים. היות שאופניים חשמליות נשענות על סוללה תקינה ומתפקדת, כדאי לשמור עליה היטב.

שימון שרשרת של אופניים חשמליות:

נסיעה שקטה וחלקה, ללא תקלות וחריקות, דורשת טיפול מסור גם בשרשרת האופניים. אם אינכם מכירים מספיק את המערכות באופניים וכיצד לטפל בהן, מומלץ להגיע למתקן אופניים מקצועי שיודע את מלאכתו, שיטפל באופניים וישמן את השרשרת היטב. אם החלטתם לעשות זאת בעצמכם, כדאי להתייעץ עם מתקן אופניים מנוסה ולשאול על איזה שמן סיכה הוא ממליץ וכיצד לבצע זאת. בעיקרון מה שצריך לעשות הוא למרוח את השמן על השרשרת, ולאחר מספר דקות לנגב את השמן המיותר.

טיפול בגלגלים:

טיפול בגלגלים כולל קודם כל שמירה על לחץ אוויר נכון. גם רכיבה זהירה בשטח או בעיר כאשר עולים על מדרכות תורמת לעניין. כאשר לחץ האוויר בגלגל נמוך או גבוה מדי, גדל הסיכון להופעת פנצ'ר. בנוסף יש להיזהר מנסיעה על זכוכיות, מסמרים, ברגים, ועוד מיני חפצים חדים שעלולים לגרום לפנצ'ר בגלגלים וצורך בהגעה ל מוסך בתל אביב . בכל מקרה, אם נוצר פנצ'ר תוך כדי נסיעה, עליכם להיות מצוידים בערכה לתיקון פנצ'רים כדי שלא להיתקע בדרך.  

 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.