חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

ממונעים חשמליים לילדים

.
דף הבית >> רכב וממונעים לילדים >> ממונעים חשמליים לילדים

ממונעים חשמליים לילדים

ממונעים חשמליים הם האטרקטיביים ביותר מבחינת הילדים.
כלי הרכב ממונעים מזכירים לילדים את "הדבר האמיתי", את הרכב בו הוריהם מסיעים אותם.
עכשיו ניתנת לילדים ההזדמנות לנהוג בכלי רכב משלהם ובעצמם, חוייה המקנה תחושת ביטחון, שליטה והתרגשות.
קיים מגוון רחב מאוד של ממונעים חשמליים לילדים: טרקטורונים, אופנועים, ג'יפים ומכוניות. ולא קלנועיות
מידע מפורט יותר תוכלו לקרוא בתחתית העמוד.כלי רכב ממנועים לילדים, טרקטורונים לילדים, רכב חשמלי לילדים

במחלקה זאת תוכלו למצוא כמעט את כל כלי הרכב החשמליים הקיים בשוק. החל מרכב ממונע לילדים 6 וולט ועד ממונעים לידלים 24 וולט. אמנם אין קשר ישיר בין המתח (הוולט) שבו פועל הרכב לבין גיל הילד אך בדרך כלל רכב בעל וולט גבוה יותר מיועד לילדים גדולים יותר ואף לשני ילדים.

בדרך כלל ממונעים לילדים בעלי 6 וולט מיועדים לילדים בגיל שנה עד שנתיים. אילו הם כלי רכב חשמליים קטנים בדרך כלל בעלי מצבר נטען אחד בעל תכולה של 10 עד 12 אמפר שעה. המנועים שלהם חלשים והם מיועדיך לשאת ילד אחד בגיל שנה עד שנתיים. על שטח סלול. כלי הרכב הממונים האלה מגיעים במגוון צורות כגון טרקטורונים אופנועים בעלי שלושה גלגלים, קטנועי משטרה, מכוניות מדגמים שונים. בדרך כלל אין בכלי רכב חשמליים ממונעים לילדים אלה תאורה הואיל ואנו רוצים לחסוך בניצול המצבר. בנוסף מגיע עם כלי רכב לילדים אלה מטען להטענת המצבר. כלי רכב חשמליים 6V הם בדרך כלל גם קלים יותר לסחיבה על ידי ההורים. בדרך כלל בשלב מסויים נמאס לילד לסוע ברכב ואז ההורה נאלץ לקחת את הרכב הביתה או למכונית כלי רכב אלה הם קלים יותר. בנוסף הם גם זולים יותר. למרות יתרונות אלה רכבים ממונים לידלים 6 וולט הם בדרך כלל חלשים, הילד וגם ההורה אינו מרוצה מכוח הסחיבה שלהם. עד מהרה ההורה פונה לחנות ושואל אם ניתן "לחזק" את הרכב. התשובה שהוא מקבל היא שיותר זול לרכוש טרקטרון או רכב ממונע לידלים הפועל על מתח 12 וולט. בנוסף המצבר האחד בעל האמפר של 10 - 12 אמפר שעה מאפשר טווח לא גדול של נסיעה. בדרך כלל כחצי שעה של נסיעה רצופה. אם ברצונכם לקנות מתנה הרי שזה כלי מצויין, אם ברצונכם לקנות כלי טוב חזק ואמין לידלכם העדיפו כלעי בעל 12 וולט ומעלה.

מכאן נעבור לקטגוריה של כלי רכב ממונעים לילדים בעלי 12 וולט. זאת הקטגוריה הגדולה והמפותחת ביותר בתחום הרכבים החשמליים לילדים. כלי רכב אלה הם בדרך כלל חזקים יותר ובעלי טווח גדול יותר - כשעה ורבע של נסיעה. כלי רכב אלה באים בדרך כלל עם מצברים נטענים בעלי 12 וולט ו 12 אמפר שעה המאפשר להם טווח זה. יש לשים לב כי הגוף של כלי רכב אלה הוא גדול יותר מה שמאפשר לילד גדול יותר בגיל 3 - 5 להכנס אליהם או לרכוב עליהם בקלות. לעיתים כלי רכב אלה מיועדים גם לשני ילדים. יש לשים לב כי ממונעים לילדים אינם נמדיים רק במתח (הוולט) שלהם אלה גם בהספק המנוע (הנמדד בוואט) לעיתים אם הספק המנוע חלש לא ניתן לסוע עם כלי רכב אלה בשטחים לא סלולים או עם יותר מרוכב אחד.

לאחרונה יצאה לשוק קטגוריה של כלי רכב ממונעים לילדים בעלי 24 וולט. כלי רכב ממונעים אלה הם גדולים וחזקים. הם מסוגלים לסוע כמעט בכל שטח.

ממונעים לילדים 12 וולט הם הקטגוריה של כלי הרכב השמליים הנמכרת ביותר בשוק. כלי רכב אלה הם חזקים. די אם נחשוב שגם קלנועיות פועלות על 24 וולט. המבחר של כלי רכב אלה הוא מצומצם עקב מחירם הגבוה יחסית. בעיה של רכבים בעלי 24 וולט לילדים היא משקל. רצוי שיהיה לכם מקום אחסון בקומת קרקע לכלי רכב אלה כיוון שהם לא נכנסים בקלות לכל מעלית ונשיאתם ביד לקומה שלישית היא משימה של סבל או של שני אנשים. גם לא נמיתן להכניסם לכל מכונית. יחד עם זה כלי רכב חשמליים לילדים בעלי 24 "מספקים את הסחורה" הם בעלי כוח רב, נוסעים בכל שטח . ומרגע שתגברתם על המכשולים שהוזכרו וילדכם החל לנסוע מובטחת להם ולילדכם הנעה מלאה.

קטגוריות נוספות:  ממונעים לילדים 24 וולט | ממונעים לילדים 12 וולט | אופנועים, טרקטורונים וג'יפים חשמליים 6V לילדים | חלקים ואביזרים לרכב ממונע לילדים |
 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.