חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

קלנועית

.
דף הבית >> רכב חשמלי למבוגרים ונוער >> קלנועית
 קלנועית
 
קלנועית הינה רכב חשמלי קטן לאדם אחד או שניים.
קלנועית מיועדת במיוחד עבור אנשים הסובלים מקושי בהליכה, בדרך כלל מבוגרים, אך גם אנשי תחזוקה במפעלים, בקיבוצים, במושבים ובכפרים מעדיפים לנהוג על קלנועיות בשל יכולתה להגיע לכל מקום.
המשך בתחתית הדף...


קלנועיות קלות קלנועיות בינוניות קלנועיות גדולות לרכב נוסעים תפעולי
חלקים לקלנועיות, תיקון קלנועיות הסבת קלנועיות לסוללות ליטיום


קלנועית איכותית לתנועה קלה ונוחה בכל מקום

חברת פרידמן נוסדה בשנת 1959 ומציעה מגוון רחב של קלנועיות, אופניים לילדים ולמבוגרים, אופניים חשמליים ותלת אופן. החברה מתמחה בתחומה ומציעה לכם התאמה אישית של קלנועית לפי הצרכים והדרישות שלכם. אנו מציעים קלנועית המיועדת לנסיעה בעיר, בשבילי הקיבוץ, ברחובות היישוב ומגוון דגמים המתאימים גם למפעלים ולחברות שונות. קלנועית היא מעין טרקטור קטן המונע בעזרת מנוע חשמלי שקט, איכותי ואמין. מבוגרים רבים נעזרים בכלי תחבורה זה שאינו דורש רישיון מיוחד והינו קל לתפעול, חסכוני, יעיל ובטיחותי.

קלנועית - החופש לנוע

נהיגה בקלנועיות קלה ומהנה כאחד אך חשוב לבחור במוצר איכותי ואמין. חברת פרידמן מציעה לכם מבחר רחב של קלנועיות עם מצברים חזקים ועמידים המבטיחים לכם טווח נסיעה ארוך בין טעינה לטעינה וישנם דגמים המבטיחים לכם טווח נסיעה של 40 ק"מ ומעלה. אנו מציעים עבורכם דגמים מעוצבים ויפים המורכבים מחומרי גלם איכותיים בלבד. הנסיעה ברכב חשמלי מאפשרת לכם לנוע בקלות ממקום למקום ללא זיהום האוויר ואתם יכולים בדגמים מסוימים לקחת עמכם נוסע נוסף. בבחירת קלנועיות יש להתחשב בפרמטרים רבים, כגון: משקל האדם, נוסע אחד או שניים, מידות, טווח נסיעה, איכות, מהירות ועוד. אנו מציעים עבורכם ייעוץ והתאמת הדגם המתאים ביותר עבורכם על מנת שתוכלו ליהנות מהחופש לנוע ללא עזרת אחרים.

 אלגנטיות ויעילות

קלנועית היא רכב חשמלי קטן אלגנטי ויעיל. מבוגרים רבים רוכשים קלנועית מחברת פרידמן וזוכים לשירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וממבחר דגמים המתאים לכל דרישה ולכל תקציב. צוות החברה מציע עבורכם ניסיון וידע רב וישמח לעמוד לשירותכם על מנת לסייע בבחירת הדגם המתאים ביותר לכם. אנו מציעים מגוון דגמים אלגנטיים עם עיצוב יוקרתי ומרשים, מנועים חשמליים שקטים, אמינים ויעילים המבטיחים לכם נסיעה רצופה ללא תקלות. כדאי לדעת כי יש דגמים הניתנים לקיפול אשר מאפשרים לכם להכניס אותם לתא המטען של הרכב וכך הם יכולים להוות אלטרנטיבה לכיסא הגלגלים. אנו מזמינים אתכם להגיע לאולם התצוגה שלנו ונשמח לייעץ, לעזור, ולענות על כל שאלה ובקשה על מנת שאתם תבחרו את הקלנועית המתאימה והנכונה ביותר לצרכים האישיים שלכם.  
 
קטגוריות נוספות:  קלנועיות קלות ומתפרקות | קלנועיות בינוניות | קלנועיות גדולות | חלקים לקלנועיות, תיקון קלנועיות | הסבת קלנועיות לסוללות ליתיום |
 
 
קלנועית
קלנועית מאפשרת ניידות ונגישות, הגעה לכל מקום בקלות ובנוחות.
קלנועית הינה רכב חשמלי ומונעת על ידי מנוע חשמלי, קלנועיות הן רכב שקט ואינה פולטת עשן ולכן מאפשרת נסיעה נעימה גם בתוך מבנים.
בנסיעה על קלנועית אין צורך ברישיון נהיגה או בטסט.
לסיכום, נסיעה על קלנועית מהווה חופש, עצמאות וניידות עבור אנשים רבים.
אין עוד צורך להישאר בבית. אפשר להמשיך ולנהל אורח חיים עצמאי.

איך בוחרים קלנועית

קלנועיות הן כינוי לרכב חשמלי בעל שלושה או ארבעה גלגלים, המיועד בעיקר להתניידות מהירה, בעיקר בקרב מבוגרים.הנהיגה באמצעות קלנועית אינה מצריכה רישיון נהיגה. קלנועית מונעת באמצעות מצבר והיא מגיעה למהירות מרבית של 12 קמ"ש. טעינת קלנועיות מתבצעת משקע חשמלי רגיל וטווח הנסיעה הוא עד 40 ק"מ בין טעינה לטעינה.קלנועית היא פתרון מעולה לקשיים עימם מתמודדים המתקשים בהליכה. קלנועיות נעות בקלות, קלנועית גם מקלה את התנועה. קלנועית איננה כיסא גלגלים. קלנועית נראית כמו טרקטורון קטן. קלנועית היא כלי אלגנטי, קטן ויעיל, מעוצב להפליא ומעורר אהדה והתפעלות בקרב אנשים. התפעלות גם מעיצוב המוצר ומאיכותו וגם מיכולתו של היושב בתוך קלנועית לשלוט בתנועתו ולהתגבר על קשייו.קלנועית היא כלי זול, שקטבטוח, יוקרתי ומפנק בהפעלתו הנוחהקלנועית אינה מזהמת את האוויר וסביבת חיינו.  בתקופתנו, השאיפה היא לעבור לאנרגיה חלופית ככל שניתן על כן קלנועיות הן כלי רכב חשמלי העונה על צורך זה. בנסיעה על קלנועית, ניתן לנהוג מצידה הימני או השמאלי. קלנועיות הן בעלות מושב גבוה, עצירת קלנועית מתבצעת באופן מיידי ונעשית ע"י הרפיית הדק ההפעלה ולא ע"י בלם רגלי, באופן המגביר שליטת הנוהג בכלי ובטיחותו.קלנועית מיועדת לאדם אחד או שניים. קלנועית היא בעלת משקל רבשאינו מאפשר קיפול או הכנסה נוחה למכונית. קלנועיות יכולות לשאת משקל של עד 250ק"ג, בעלת טווח נסיעה של עד 60 ק"מ ובעלת מהירות מקסימאלית של 18 קמ"ש. לקלנועית מנוע חשמלי של 2-3 כ"ס.קלנועית מיועדת לנסיעה מחוץ לבית, הינה יציבה, בעלת טווח נסיעה ארוך ומאפשרת תנועה בעיר או בקיבוץ או במושב בנוחות וביעילות.המהירות המרבית המותרת לנסיעתקלנועית מוגבלת ל-12 קמ"ש. קלנועיות מאפשרות ניידות לתשושים אשר מתקשים בהליכה ממושכת.ניתן לרכוש גם מיני קלנועית. מיני קלנועית קטנה במידותיה מאשר קלנועית , ומיועדת לאדם אחד ומאפשרת קיפול נוח והכנסה לתא המטען של מכונית. מיני קלנועית יכולה לשאת משקל של 90-160ק"ג, בעלת טווח נסיעה של 16-30 ק"מ ומהירות מקסימאלית של 6-8 קמ"ש. מיני קלנועיות הן בעלות מנוע חשמלי של 0.4-0.6 כ"ס.

 
 


       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.