חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

איך לקנות ממונעים לילדים

.
דף הבית >> הדרכה, מאמרים >> איך לקנות ממונעים לילדים

עמוד זה בא לענות על השאלות הבאות:

איך לקנות כלי רכב ממונע לילד? 

איך לקנות טרקטורון לילד?

איך לקנות ממונעים לילדים?

איך לבחור ממונע לילד?

 

אזהרה: השימוש בכלים אלה הוא רק במקום מוגן ורק תחת השגחת מבוגר.

 

כלי רכב ממונעים לילדים מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות; כלי רכב עם מנוע לילדים 6 וולט וכלי רכב ממונעים 12 וולט. הוולט מציין לא רק את המתח אלא בדרך כלל גם את גודל הרכב, עוצמתו ומהירותו.

מושגי יסוד

וולט - וולט מציין את מתח הכלי. לדוגמא 12 וולט. המצברים והמטען צריכים להיות בעלי וולט (מתח) זהה.ניתן להגיע למתח מסויים גם על ידי חיבור בצורה מסויימת של מספר מצבר. לדוגמא ניתן לחבר 2 מצברים של 6 וולט כדי לקבל 12 וולט.

טווח - שאלה הנשאלת על ידי הורים רבים היא כמה זמן יסע הרכב? כלל אצבע: רכב 6 וולט נוסע בין חצי שעה ל 45 דקות נטו בטעינה אחת. רכב 12 וולט נוסע בין 45 דקות לשעה ורבע נטו בטעינה אחת. יש לקחת בחשבון כי הילד אינו נוסע רצוף על הכלי אלה עושה הפסקות לעיתים קרובות. כך שהזמן האפקטיבי שהילד נהנה מהכלי הוא רב יותר. השאלה הנכונה צריכה להיות מה טווח הנסיעה של הרכב. שכן אם הרכב יסע לאט הוא יסע זמן רב ואם הוא יסע מהר הוא יעבור אותו מרחק בפחות זמן. טווח הרכב תלוי בגודל המצברים (ב Ah ולא בוולט), בהספק המנוע במשקל הרכב ובאופי המשטח עליו נוסעים. אבל כאמור הדרך הנפוצה לדבר היא על זמן נסיעה.

מצבר נטען -  בכלי הרכב הממונעים לילדים יש מצבר או מצברים נטענים. כאשר המצבר מתרוקן מטעינים אותו באמצעות מטען משקע חשמלי רגיל. למצברים אלה יש כ700 הטענות אורך החיים שלהם הוא כשנתיים. לאחר שנתיים המצבר איננו "מת" אלא טווח הנסיעה מתקצר. מצבר שאין מתמשלים בו, היכולת של המצבר לקבל טעינה יורדת משמעותית. אם אין בכוונתך להשתמש בכלי זמן ממושך, הטען את המצבר לפחות פעם בחודש. למצבר, כמו לכלי אחריות ל 6 חודשים.

תכולת המצבר - ככל שהמצבר גדול יותר תכולתו גדולה יותר וטווח הנסיעה (זמן הנסיעה ) גדול יותר. תכולת המצברים נמדדת באמפר שעה Ah.  מצבר 6 וולט בעל 10 אמפר שעה, יתן לרכב טווח גדול יותר מאשר מצבר 6 וולט בעל 4 אמפר שעה.

מטען - מטען הוא אביזר המתחבר לחשמל וטוען את המצברים הנטענים של הכלי. רצוי אחרי כל נסיעה גם אם המצברים לא התרוקנו לחלוטין. למטען אין בדרך כלל אחריות. יש לשמור עליו שלא ישבר. יש להשתמש במטען במקום מאוורר.

האם אני יכול להגדיל את טווח הרכב? - כן, על ידי הוספת מצברים ניתן להגדיל את טווח הרכב. שים לב, מהירות ועוצמת הרכב לא יגדלו. יגדל הזמן שהרכב יוכל לנסוע באותה מהירות. יש לחבר את המצברים הנוספים  על ידי טכנאי או מעבדה העוסקים בתיקונים של רכב ממונע לילדים.

האם אני יכול להפוך רכב 6 וולט לרכב 12 וולט? תיאורטית כן, מעשית לא.  וזאת מכיוון שגם המנוע והמטען צריכים להיות בעל מתח 12 וולט. כל החלקים הגיר, השילדה וכו' צריכים להיות חזקים יותר.על מנת לעמוד במנוע חזק יותר. יותר זול יהיה לקנות רכב 12 וולט מאשר לשדרג רכב 6 וולט ל 12 וולט.

ממונעים 6 וולט

קיימים סוגים שונים של ממונעים לילדים במתח 6  וולט: טרקטורונים עם מנוע, אופנועים 3 גלגלים ממונעים, ג'יפים עם מצברים נטענים. כל הכלים כוללים סוללות / בטריות נטענות ומטען משקע חשמל סטנדרטי. לכל הממונעים תעודת אחריות למשך 6 חודשים. היתרון של המכוניות הממונעות 6 וולט הוא מחירן הזול וגודלן ומשקלן הנמוך. . יחד עם זאת צריך לקחת בחשבון שממונעים 6 וולט הם חלשים  ואיטיים יחסית לכלים בעלי 12 וולט, ומתאימים לנסיעה על שטח מרוצף או סלול. ממונעים אלה אינם מתאימים לנסיעה בחול, דשא ושטחים קשים . בדרך כלל קונים כלים אלה לגילאים שנה עד 4 שנים. להזכירך, השימוש בכלי רק בהשגחת מבוגר ורק במקום בטוח.

ממונעים 12 וולט

אם אתה רוצה להיות שקט, קנה ממונע 12 וולט. הם חזקים יותר, מהירים יותר, והטווח שלהם גדול יותר. . בדרך כלל יש להם שתי מהירויות קדימה ומהירות לאחור. המהירות ניתנת להגבלה. בגלל כוחם הרב יותר הכלי בדרך כלל גדול יותר. כלים אלה מסוגלים לנוע גם בשטחים שאינם סלולים כגון חול ודשא.  גודל הכלי מאפשר מרחב פנימי גדול יותר וכן שימוש על ידי שני ילדים. אם ילדך עבר את גיל 4, אין לך אופציה אחרת, קנה רק כלי בעל 12 וולט. כלי קטן יותר יסע לאט מדי ויתסכל את הילד. החיסרון של ממונעים 12 וולט הוא משקלם וגודלם. בגלל בדרך כלל אלה כלים גדולים. בדוק אם יש לך איפה לאחסן את הכלי, אם הוא נכנס למעלית או למחסן, ואם ניתן להסיע אותו במכונית.  ניתן להכניס את הכלי גם במצב עמידה או שכיבה.למכונית הכלי בדרך כלל נכנס במצב שכיבה על הספסל האחורי.  כלים 12 וולט קיימים במבחר דגמים; מכוניות, טרקטורונים, ג'יפים טרקטורים וכלי עבודה ועוד. בדרך כלל קונים כלים אלה לגילאים 3 עד 9 שנים. להזכירך, השימוש בכלי רק בהשגחת מבוגר ורק במקום בטוח. 

ממונעים 24 וולט

לאחרונה יצאה חברת פג פרגו האיטלקית עם כלי רכב ממונעים במתח 24 וולט. כלי רכב אלה הם חזקים במיוחד והמתח שהם פעלים הוא זהה למתח של קלנועית.

בברכת נסיעה בטוחה ומהנה,
צוות פרידמן הנע/אה
 פרידמן

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.