חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופני הרים | אופני שטח

.
דף הבית >> אופניים >> אופני הרים | אופני שטח

אופני הרים ושטח

לאופני הרים ושטח טרק Trek לאופני הרים ושטח XDS

לאופני הרים ושטח חשמליים לאופני הרים ושטח אבוק Evoke
 
 
.


בחרו אופני הרים וכן אופני שטח על פי מותג 

פרידמן מביאה ללקוחותיה את המבחר הגדול ביותר בישראל של אופני הרים .
במבחר אופני הרים וכן אופני שטח של פרידמן, מותגים בינלאומיים מובילם במחירים תחרותיים בצד מותגים מקומיים במחירים עממיים זולים.
שוטטו בין המותגים השונים ומצאו אופני הרים המתאימים לכם.

אופני הרים
 
יש אומרים שגרי פישר בעל המתג גרי פישר הידוע והנחשב, הוא ממציא אופני הרים.
אופני הרים כמו אופני שטח הינם אופניים שיועדו לנסוע, מדרכים לא סלולות, דרך דרכים מסולעות מחותחתות וצרות, ועד נסיעת אקסטרים במורד המלוות בקפיצות גבוהות ומרשימות.
 
ההבדל בין אופני הרים לאופניים שאינם בקטגורית אופני הרים הם שלושה עיקריים:
  1. באופניי הרים תמיד יהיה בולם זעזועים אחד קדמי לפחות או שניים. אגב לא קיימים אופני הרים עם בולם זעזועים אחורי ללא קדמי.
  2. אופני הרים וכן אופני שטח בנויים בגיאומטרית שילדה כזאת, שתנוחת הרוכב תהיה מוגנת מזעזועים נקודתיים. גוף הרוכב יקבל את הזעזועים בנקודות שונות ומאוזנות כך שלא יפגע. הגיאומטריות באופני הרים שונות מדגם לדגם. בכולם יש בהם מכנה משותף, כולן יחלקו את המשקל לחלק הקדמי והאחורי. בכל רכיבה על אופני הרים ניתן להרגיש במהירות את השפעת הגיאומטריה על הרכיבה ועל גופך. לא יהיה מצב ברכיבה על אופני הרים שהרוכב ירגיש שאין משקל על החלק הקדמי או האחורי של האופניים. ב אופני הרים איכותיים נקודות האיזון יהיו מדויקות, ויתנו שליטה ושיווי משקל לרוכב כמו ש אופני הרים צריכים לתת.
  3. אופני הרים בנויים בצורה מיוחדת חזקה כך שיוכלו לקלוט את הזעזועים, המכות מהנפילות, זעזועי מהירות, זעזועי נחיתה לאחר קפיצה, צמיגי אופני ההרים יהיו בנויים לשטח. ישנם אופני הרים שמיועדים לשטח ולכביש כך שהאופניים יגיעו עם צמיגי 50\50 . הכוונה שאופני הרים אלה צוידו בצמיגים המיועדים לאופני הרים, אך 50% של אופני הרים אלה מיועדים לכביש 50% של אופני הרים אלה מיועדים  לשטח. בשפת האופנוענים נקראת הקטגוריה אנדורו.
אופני הרים וגם אופני שטח הם אביזר ספורט כמו כל ענף אקסטרים אחר כמו מיגלשי סקי שלג או מים, סנאובורד רו גלשן גלים וכדו. מי שרוצה לרכב כדי ליהנות ולהתאמץ במינימום במיוחד בענף אופני ההרים, צריך לקנות אופניים איכותיים, עדיף ממותגים ומתאימים.
 
להתאמת אופני ההרים שלך פנה אל יועצינו והם יתאימו לך את מה שנכון לך, ליכולותיך הפיזיות, למבנה גופך ויכולותיך הכלכליות.
הייחודיות של ענפי הספורט אופני הרים וכן אופני שטח והשפעתם עלינו
 
כמעט בכל ספורט חוץ משחיה, אופני הרים ואופניים בכלל, אנו משתמשים בכל משקל גופינו תוך כדי אימון. לא כך בענף אופני הרים. אופני הרים יתנו לך לשבת על האופניים ולהישען על הכידון ובכך להעביר חלק עקרי ממשקל גופך לאופניים ההרים. אופני הרים יישאו את משקלך במקומך ובכך יורידו לחץ מכל גופך ובעיקר מהגפיים ועמוד השדרה. לרכב על אופני הרים קל מאוד, אופני הרים יכניסו אותך לכושר בזמן קצר ובמאמץ מינימאלי.
אופני הרים ישנו את מצב רוחך, רק אופני הרים יכולים להוציא אותך בשעת בוקר מוקדמת מהבית, כדי לפגוש את שותפיך לספורט אופני הרים. תוכל לפגוש לפעמים מאות אנשים בלבוש ומיגון אופני הרים על אופני ההרים שלהם.
חווית הרכיבה על אופני הרים בשטח אין שני לה.
אופני הרים וכן אופני שטח יסבו את תשומת לבך, ממטלות ודאגות היום ויוחלפו בניווט אופני הרים בסינגלים ובשבילים כשכל כולך נכנס לעולם שכולו נוף ספורט ו- אופני הרים.
אופני הרים מושכים אליהם אנשים רבים בגלל שאם נתמיר אפילו רק פעמיים בשבוע במשך שעה, השינוי הכושר הגופני ומצב הרוח הכללי ישתפרו להפליא.
 
שמעתי ספרים רבים מאנשים שונים על השינוי שאופני הרים עשו בחייהם. כמו למשל:
אופני הרים שהביאו לחברויות חדשות,
אופני הרים שהביאו להתפייסויות.
אופני הרים שהביאו לזוגיות.
אופני הרים לטיפול בבעיות גב.
אופני הרים להורדת כולסטרול.
אופני הרים מוציאות ממצבי דיכאון ואכזבות.
אופני הרים לטיולים בחול.
אופני הרים מאמנים לתחרויות ומסלולי אימון
אופני הרים נותנים סיפוק רב
ועוד ועוד סיפורים אין סוף
 
את/ה מוזמן/ת אלינו עוד היום ואנחנו נתאים לך את אופני הרים שלך הן מבחינת מבנה גופך והן מבחינת תקציבך.
 
צוות פרידמן הבית של אופני ההרים שלך
 
בהמשך:
מה מיוחד בענף מצליח זה.
למה להשקיע כסף רב על אופני הרים האם כדאי?
שוק אופני ההרים יד שניה
מה הסיכון ברכיבה על אופני הרים בשטח ואילו אמצעי זהירות עליך לנקוט.
 
הערכות גופנית לרכיבה על אופני הרים :
על הרוכבים על אופני הרים המתכוננים לרכיבה ממושכת להיערך נכון מבחינת התזונה ולהקפיד על הכללים הבאים:
לשתות על כל שעת רכיבה כ- 1.5-1 ליטר מים. במקרה שמדובר בשעות רכיבה ארוכות כדאי לשתות גם משקאות אנרגיה המומלצים לרוכבים אלה.
לאכול 4-2.5 שעות לפני הרכיבה ארוחה העשירה בפחמימות. רצוי לשלב גם בארוחה כמות מתונה של מזונות העשירים בחלבונים ובסיבים המאטים את ספיגת המזון.
בטיחות ושמירה על הטבע ברכיבה על אופני הרים:
למען השמירה על הטבע, הרוכבים על אופני הרים מתבקשים להימנע מהשלכת פסולת שלא בפחים.
היבט נוסף לשמירה על הטבע, הוא היווצרות קיצורים לשבילים ע"י כאלה שאינם מכירים את הדרך ואז הולכים לאיבוד. יש חיות בר ביער, ויש מקומות שלא קיימים שם שבילים. זו סיבה טובה להתלוות בהתחלה למוביל שמכיר היטב את תנאי הדרך.
חלק מהשבילים תלולים, ורוכבים על אופני הרים שאינם מנוסים נוהגים לנעול את הגלגל האחורי ולחרוץ את השבילים. מעבר להקטנת יכולת השליטה באופניים, דבר זה מוסיף סיכון לאפשרות להידרדר. רצוי להשתמש יותר בבלם הקדמי ולתת לגלגלים להתגלגל. רוכב על אופני הרים שאינו  מסוגל, עדיף שימנע מרכיבה בתנאים או בשבילים כאלה, וכך ימנע מעצמו סיכון מיותר ולא יפגע בשבילים.
השבילים תוכננו ונפתחו תוך שימוש באלמנטים טכניים בשטח.רוכב על אופני הרים שהגיע לאלמנט טכני שלא נראה לו עביר, עדיף שיעבור אותו ברגל.מעוניינים באופניים חדשים אך מתלבטים מהו הסוג המתאים? כדאי לערוך מחקר מקדים טרם הקניה, על מנת לדעת מהו הסכום שתצטרכו להשקיע באופניים

אופניים לבריאות ולנפש

זה שנים רבות שרכיבת אופניים נחשבת לספורט אתגרי שמביא את יכולות הרוכב אל הקצה. במקביל לשיפור הכושר הגופני, יש הרוכבים על אופניים בשביל לקבל את הרוגע והסיפוק הנפשי בסוף הרכיבה, שקשה להשוות את עוצמתו הרבה אפילו כשמדובר על מקצועות הספורט הקשים ביותר.

פסגת הטכנולוגיה, ללא פשרות

בשנים האחרונות השתפרה פלאים טכנולוגיית הפיתוח של האופניים ושל אופני שטח באופן מיוחד, כך שהם מסוגלים בין היתר לבלום זעזועים בצורה מיטבית. לכן, המעוניינים לרכב על אופני שטח בתנאי דרך הרריים ועקלקלים, צריכים לבחור במותג איכותי בעל שם בשוק הרכיבה.
 כמובן שמדובר ברוב הפעמים גם בשיקולים כלכליים, אך כאמור כדאי להשקיע מעט יותר במותג איכותי על מנת לא להתפשר בכל מה שקשור לבריאות הרוכב.

בחרו את האופניים שלכם

את סוגי האופניים ניתן לבחור גם לפי סוגי בולמי הזעזועים ולא רק לפי סוג המותגים. אופניים ממותגים נחשבים יכללו בולמי זעזועים איכותיים, שיעמדו בעומסים גבוהים מאוד גם ברכיבה הררית וקשה במיוחד. יש לדעת מראש את תנאי השטח שבהם מתכוון האדם לרכב, כך שיוכלו להתאים עבורו גם את סוגי הצמיגים וכאמור גם את בולמי הזעזועים – מה שיכול להוזיל את הרכישה או לייקר אותה.

האופניים שלנו – הבריאות שלכם

במידה ואתם מעוניינים בכל מה שנוגע אל אופני הרים, כדאי להתייעץ עם בעל מקצוע מנוסה בתחום שיוכל להתאים לרוכב את כלי הרכיבה המתאים לו ביותר. במידה ותפנו אל אנשי המקצוע שלנו, נשמח לעזור ולהתאים לכם בהתאם לרצון והיכולת את האופניים המתאימים. אנו מבטיחים לכם שירות מהשורה הראשונה וחווית קניה מהנה.
 
קטגוריות נוספות:  אופני שטח והרים טרק Trek | אופני שטח והרים אקס די אס XDS | אופני הרים ושטח אבוק Evoke | אופני הרים ושטח מותגים שונים |
 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.